Endomondo Sports Tracker

19.3.5

Koşmak veya bisiklete binmek için en iyi uygulama

108.8k

Bu uygulamayı oyla

Endomondo Sports Tracker sizin gibi dışarı çıkıp koşmayı veya bisiklet sürmeyi seven ve aynı zamanda yaptıklarının kaydını tutmayı isteyen kişiler için geliştirilmiş bir uygulamadır: egzersiz süresi, katedilen mesafe, ortalama hız, yakılan kaloriler vb. kaydını tutabilirsiniz.

Her egzersizin başlangıcında, uygulama size ne tip bir egzersiz yapacağınızı soracaktır (dışarıda koşmak, bisiklet sürmek, koşu bandında koşmak vb). Seçiminizi yaptıktan sonra, zamanlayıcı başlayacak ve aktivitenizi kaydetmeye başlayacaktır.

Sonra ekranınızda ne kadar egzersiz yaptığınızı, hızınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi görebileceksiniz. Ayrıca harita üzerinde gittiğiniz rotayı kaydedebilir ve ne kadar uzakta olduğunuza da bakabilirsiniz.

Egzersiziniz bittiği zaman, uygulamanın toplamış olduğu tüm verileri görebileceksiniz. Hatta daha da iyisi, ne kadar ilerleme kat ettiğinizi görmeniz için bu verileri kaydedebilir ve diğer günlerdeki egzersiz verileri ile karşılaştırabilirsiniz.

Günümüzdeki birçok uygulama gibi, Endomondo Sports Tracker size Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda sonuçlarınızı paylaşma olanağı sağlar. Uygulama içerisinde, diğer kullanıcılar ile mesajlaşabileceğiniz ve onları da teşvik edebileceğiniz bir "yayın" kısmına da erişiminiz olacaktır.

Endomondo Sports Tracker ANT hız sensörlerine, nefes alıp vermeye ve kalp atış hızına tamamen uyumludur. Hatta uygulamayı, bir Sony Ericsson SmartWatch içine bir SmartExtra gibi entegre edebilirsiniz.

Endomondo Sports Tracker Android cihazınıza yükleyebileceğiniz, atletler için en iyi uygulamalardan biridir. Eğer düzenli bir şekilde dışarıda koşuyor veya bisiklet sürüyorsanız, bu uygulamanın favori uygulamalardan biri olmaması için hiç bir sebep yok.
Uptodown X